• Виготовлення карбонових лепестків, арт. RSCLAPAN

Здійснюймо виготовлення карбонових лепестків для лепескового клапану будь-якої форми та складності. В роботі використовуються лише якісні та перевірені часом матеріали. Ціна вказана за роботу без врахування вартості матеріалу. Вартість матеріалу визначається для кожного замовлення окремо. 

Виробництво здійснюється на високоточному сучасному лазерному обладнанні з ЧПУ, точність різу - 0,02 мм. 
Товщина матеріалу за бажанням замовника: 0.25, 0.30, 0.35, 0.40 та 0.45 мм. За необхідності можемо виготовляти карбонові лепесткові клапани з матеріалу замовника. 


Лепестковий клапан - це надійний бар'єр, який під час робочого такту не дозволяє паливно-повітряної суміші повертатися назад в карбюратор. Тюнінг лепесткового клапану актуальний тільки на двотактних двигунах, по тій простій причині, що останній не встановлюють на чотиритактні двигуни (абсолютно інший механізм газорозподілу).


Від правильної роботи цього клапана залежить швидкість реакції двигуна, а також маса інших нюансів. Зазвичай, лепестковий клапан на двотактному двигуні встановлений безпосередньо на вході в картер. Він може бути різної форми, але в стандарті це односхилий або двосхилий елемент, що нагадує будиночок. Саме в якості покривного матеріалу для цього будиночка і виступають так звані «пелюстки» (лепестки), які в тюнінговому світі частіше всього виготовляються з карбону - міцного і легкого матеріалу.


Виготовлення карбонових лепестків, арт. RSCLAPAN

  • Модель: Pro Gasket
  • Наявність: Є в наявності
  • 300.00 грн.


Карбонові лепестки, лепестковий клапан, карбон, лепесток, carbon, karbon